Polícia vyšetruje smrť na Námestí SNP v Bratislave, muž bol po konflikte údajne napadnutý

Slovensko Správy

8.12.2019 (Webnoviny.sk) – Polícia SR vyšetruje prípad napadnutia muža na Námestí SNP v Bratislave, ktorého sa záchranárom nepodarilo oživiť. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Lucia Mihalíková. Policajti v súčasnosti po neznámom páchateľovi intenzívne pátrajú a vykonávajú všetky úkony s cieľom vec objasniť.

„Dnes v skorých ranných hodinách bola policajná hliadka vyslaná na Námestie SNP, kde sa mala nachádzať osoba v bezvedomí. Na miesto sa ihneď dostavili policajti a záchranári. Muža sa však aj napriek snahe záchranárov oživiť nepodarilo. Podľa doterajších informácií mal po predchádzajúcom konflikte doposiaľ neznámy muž poškodeného fyzicky napadnúť. Následne mal utiecť na neznáme miesto,“ priblížila Mihalíková.

V tejto súvislosti preto polícia vyzýva svedkov incidentu, ku ktorému došlo v okolí hlavnej pošty a ktorí by svojimi informáciami vedeli prispieť k jeho objasneniu, aby kontaktovali políciu.

Viac k témam: napadnutie, smrť
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia vyšetruje smrť na Námestí SNP v Bratislave, muž bol po konflikte údajne napadnutý © SITA Všetky práva vyhradené.