Réway nenakopol svoju kariéru ani pri Jágrovi a trénuje s „kamzíkmi“ z Popradu

Hokej Šport

11.2.2020 (Webnoviny.sk) – V tíme HK Poprad sa počas reprezentačnej prestávky udialo viacero hráčskych zmien a ďalšia sa možno chystá. Pod Tatrami trénuje útočník Martin Réway, informuje o tom facebookový profil tohto tipsportligistu.

Réway sa v uplynulých mesiacoch snažil nakopnúť kariéru v českom Kladne. Zrejme sa mu to nepodarilo, lebo posledný súťažný zápas v drese „Rytierov“ odohral ešte na sklonku roka 2019. Celkovo absolvoval 17 zápasov s bilanciou žiadny gól a šesť asistencií.

Réway je bronzový medailista z majstrovstiev sveta do 20 rokov spred piatich rokov, dokonca bol vtedy v Toronte a Montreale jedným z lídrov slovenského tímu. Neskôr mu lekári zistili problémy so srdcom a na jeden rok si dal od hokeja pauzu.

Odvtedy sa 25-ročný kreatívny útočník snaží uchytiť na vyššej či nižšej hokejovej úrovni, ale zatiaľ sa mu nedarí. Skúsil to v tíme zámorskej AHL Laval Rocket, v drese Slovana Bratislava v KHL aj v druhej najvyššej švédskej súťaži v mužstve Tingryds AIF či dokonca treťoligovom Dolnom Kubíne. Všade to bolo len na niekoľko zápasov.

Viac k témam: Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Réway nenakopol svoju kariéru ani pri Jágrovi a trénuje s „kamzíkmi“ z Popradu © SITA Všetky práva vyhradené.