Hviezdu amerického futbalu Bradyho vykázali z parku v Tampe, starostka sa mu ospravedlnila

Ostatné športy Šport

26.4.2020 (Webnoviny.sk) – Pravidlá a nariadenia platia v Tampe pre každého. Presvedčil sa o tom aj najznámejší nový obyvateľ tohto amerického mesta Tom Brady. Hviezdu amerického futbalu nedávno vykázali z jedného parku. Starostka Tampy sa však elitnému quarterbackovi ospravedlnila, o čom informoval aj web sport.orf.at.

Bradyho poslali domov

„Tom, ospravedlňujem sa za chybu v komunikácii pri tvojom príchode a nie najlepší prvý dojem,“ napísala Jane Castorová v sobotu na twitterové konto.

Viac o téme: Koronavírus

Bradyho, ktorého len nedávno v rámci hviezdneho prestupu angažoval tím Tampa Bay Buccaneers, prichytili v uzatvorenom parku a následne ho poslali domov.

„Žiadne škody, žiadna chyba a ďakujem, že si dobrý športový priaznivec,“ vtipne dodala Castorová.

Apelovali na ľudí

Vedenie mesta využilo incident s hviezdou Národnej futbalovej ligy (NFL), aby prostredníctvom sociálnych sietí apelovalo na ľudí na dodržiavanie obmedzení týkajúcich pandémie koronavírusu.

Všetci obyvatelia vrátane tých najslávnejších by sa mali riadiť pravidlami zamedzenia šírenia vírusu.

Tom Brady, šesťnásobný víťaz Super Bowlu, sa v marci po 20 sezónach v tíme New England Patriots upísal klubu Tampa Bay Buccaneers.

Viac k témam: Koronavírus, NFL
Zdroj: Webnoviny.sk – Hviezdu amerického futbalu Bradyho vykázali z parku v Tampe, starostka sa mu ospravedlnila © SITA Všetky práva vyhradené.