Moderátorka je vo vážnych problémoch pre záchvat smiechu na nových sociálnych príspevkoch vlády (video)

Zaujímavosti

12.2.2020 (Webnoviny.sk) – Moderátorka ruskej štátnej spravodajskej televízie Vesti Kamčatka sa dostala do vážnych problémov. Dostala totiž záchvat smiechu, keď sa pokúšala informovať o novom vládnom opatrení – zvýšení sociálnych príspevkov pre znevýhodnené skupiny.

Moderátorka Alexandra Novikovová postupne vymenovávala jednotlivé položky, z ktorých bude štátna pomoc pozostávať, a keď sa dostala k sume 363 rubľov (približne päť eur a 13 centov), čo má byť príspevok na „medzinárodnú prepravu na dovolenku“, prepukla v smiech a viac ako minútu sa nevedela prestať smiať.

Ako uvádza rozhlasová stanica Rádio Slobodná Európa/Rádio Sloboda (RFE/RL), správy sa točili podľa všetkého vopred a tento príspevok preto nikdy nebol v televízii odvysielaný. Objavil sa však na internete a tam sa stal zakrátko obrovským hitom.

„Presne takto sa na nás smeje naša vláda, keď nám prideľuje takéto obrovské príspevky,“ komentoval video jeden z používateľov na sociálnych sieťach. Podľa RFE/RL však samotnú moderátorku teraz nečaká nič dobré – z prostredia štátnej televízie už prenikli informácie, že s ňou, ani s ďalšími ľuďmi zo spravodajského tímu, ktorí sa smiali spolu s ňou, už v televízii nerátajú a všetci majú už pripravené výpovede.

Viac k témam: Slobodná Európa
Zdroj: Webnoviny.sk – Moderátorka je vo vážnych problémoch pre záchvat smiechu na nových sociálnych príspevkoch vlády (video) © SITA Všetky práva vyhradené.