Silný vietor strhol strechu v Žiari nad Hronom, počasie komplikuje aj dopravu (foto)

Slovensko Správy

11.2.2020 (Webnoviny.sk) – Hustý dážď a vo vyšších polohách najmä sneženie komplikujú od skorých ranných hodín dopravu na strednom Slovensku a Vysokých Tatrách.

Ako informovala polícia na sociálnej sieti, Vysoké Tatry sužuje silný vietor a husté sneženie, na cestách sa tvoria snehové záveje.

Uzavreté Donovaly

Polícia vodičom odporúča, aby sa sa cestám v tejto oblasti radšej úplne vyhli. Aktuálne je úplne uzavretý horský priechod Donovaly.

Policajti na mieste situáciu monitorujú a hneď, ako to bude možné, premávku postupne sprejazdnia aspoň pre osobnú dopravu.

Strhnutá strecha v Žiari

Ako uviedla polícia, pre nákladné vozidlá nad 10 metrov je však zjazdnosť v tomto stave nemožná a úplné sprejazdenie by nebolo bezpečné. Podobná situácia je aj na ostatných horských priechodoch v Banskobystrickom kraji.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Silný vietor strhol strechu v Žiari nad Hronom (fotografie)

Silný vietor vyčíňa aj na viacerých miestach v Banskobystrickom kraji. V Žiari nad Hronom strhol strechu, ktorá zasiahla vozidlá. Ako informovala banskobystrická krajská polícia, nikto sa našťastie nezranil.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: počasie, silný vietor
Zdroj: Webnoviny.sk – Silný vietor strhol strechu v Žiari nad Hronom, počasie komplikuje aj dopravu (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.