André Rieu – LIVE v Bratislave 2020

Slovensko Správy

14.11.2019 (Webnoviny.sk) – 10. jún 2020, 20:00 hod.
Vstupenky na podujatie budú v predaji od stredy 13.11 2019 od 10:00 na  www.andrerieu.com, www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

Svetová hviezda André Rieu je bezpochyby jeden z najpopulárnejších medzinárodných hudobníkov tejto doby. Vychýrený „kráľ valčíka“ od Mexika po Austráliu, André Rieu si hrá svoju vlastnú ligu s približne 600 000 divákmi ročne, predstihujúc také megahviezdy ako Bruno Mars, AC/DC či Rihanna. V roku 2020 sa André Rieu konečne vráti na Slovensko a to 10. júna.

Ceny vstupeniek začínajú na 65€ a budú dostupné od stredy 13.11 2019 od 10:00 na  www.andrerieu.com, www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

„Môj orchester a ja sme takí nadšení, že sa konečne vraciame do Bratislavy! Hudba, a hlavne valčík, sú veľmi dôležitou súčasťou môjho života,“ hovorí André Rieu. „Ak sa kúsok hudby  dotýka môjho srdca, dotkne sa aj toho vášho. Táto nádherná hudba mi umožňuje priniesť radosť života a humor do sveta. Veľmi sa teším, že strávim prekrásne večery spoločne s našimi milovanými slovenskými fanúšikmi a dúfam, že všetci budete v uličkách tancovať.“

Koncerty Andrého Rieua sú ohňostrojom emócií. Počas 90 koncertov ročne Rieu zaručuje dokonalú zábavu so svetoznámymi, romantickými a precítenými melódiami, ako aj množstvami prekvapení, humoru a medzinárodných sólistov najvyššej kvality. Spolu so 60-členným Orchestrom Johanna Straussa, najväčším vlastným orchestrom na svete, je charizmatický Holanďan na turné okolo sveta už vyše 30 rokov. Nie je nič neobvyklé vidieť jeho oddaných fanúšikov tancovať v uličkách.

V roku 2019 celosvetová tour zaviedla Andrého Rieua do Európy a Južnej Ameriky a v roku 2020 pokračuje v USA. Aby bol jeho produkčný tím schopný previezť obrovské množstvo produkcie medzi kontinentmi, všetky kostýmy, nástroje a samotné pódium  bolo vytvorené  až štyrikrát.

André Rieu bude taktiež vystupovať na svojom tradičnom open air festivale, ktorý sa koná v jeho rodnom meste Maastricht v Holandsku v júli, na ktorí zavíta viac než 150 000 fanúšikov z celého sveta.

Nové CD/DVD Andrého Rieua s názvom Happy Days vychádza 22. novembra ako oslava jeho  70. narodenín, ktoré oslávil  1. októbra. Bude sa jednať o  romantickú a šťastnú oslavu lásky naživo so 16 piesňami!

Vyše 40 miliónov predaných CD a DVD, 30 prvých priečok v hitparádach a 500 platinových ocenení robia z Andrého Rieua skutočného „majstra davov“, podľa chvál The New York Times. Jeho videá na YouTube presiahli doteraz viac než miliardu videní. Na Facebooku sleduje kráľa valčíku päť miliónov fanúšikov.

André Rieu je ženatý už vyše 40 rokov a  so svojou manželkou Marjorie žije  na zámku z roku 1452 v jeho rodnom meste Maastricht v Holandsku. Dvojica má dvoch synov a päť vnúčat.
André Rieu a jeho Johann Strauss Orchestra LIVE v Bratislave v roku 2020.

Užite si  fantastický mix valčíka, filmovej hudby, muzikálov, opery a hitov. Získajte najlepšie vstupenky na nezabudnuteľný zážitok s André Rieu – LIVE!, už v stredu 13.11 2019 od 10:00.
Pre ďalšie informácie a vstupenky  od 65€ navštívte www.andrerieu.com

Press contact:
Van Almsick & Team GmbH & Co KG on behalf of André Rieu Productions – Marie v. Baumbach, Tel: 0049 89 5505 4470 – mvb@almsick.de

Inzercia

Viac k témam: koncert, VIVIEN
Zdroj: Webnoviny.sk – André Rieu – LIVE v Bratislave 2020 © SITA Všetky práva vyhradené.