Lindsey Vonnová sa chce vydať za hokejistu P. K. Subbana, svojho priateľa požiadala o ruku

Šport

26.12.2019 (Webnoviny.sk) – Bývalá americká zjazdárka Lindsey Vonnová sa druhýkrát v živote bude vydávať. Jej manželom sa stane kanadský hokejista P. K. Subban, no zasnúbenie tejto dvojice prebehlo pomerne netradične. Bola to totiž Vonnová, ktorá požiadala svojho priateľa o ruku a ten povedal áno. Američanka o tom informovala na svojom oficiálnom účte na sociálnej sieti twitter.

Vonnová dlhodobo bojuje za rovnoprávnosť žien a mužov a ani pri písaní radostného statusu sa tejto téme nevyhla. „Šťastné a veselé vianočné sviatky každému. Na naše dvojročné výročie som urobila netradičný krok a opýtala som sa P. K. či si ma vezme za manželku. Povedal áno! Ženy nie sú jediné, ktoré by mali dostať zásnubné prstene,“ uviedla Vonnová na twitteri a k statusu pridala ako tzv. hashtag slovo „rovnosť“.

Vonnová v rokoch 2007 – 2013 tvorila manželský pár s bývalým lyžiarom Thomasom Vonnom, pričom po rozvode si ponechala jeho priezvisko. Istý čas mala vzťah s golfistom Tigerom Woodsom, no svoju budúcnosť chce stráviť s o päť rokov mladším Subbanom.

Ten v roku 2013 získal Norrisovú trofej pre najlepšieho obrancu NHL a momentálne pôsobí vo farbách New Jersey Devils. Vonnová v kariére získala tri olympijské medaily, štyrikrát ovládla poradie Svetového pohára a celkovo si pripísala na konto 82 víťazstiev.

Viac k témam: svadba, zásnuby
Zdroj: Webnoviny.sk – Lindsey Vonnová sa chce vydať za hokejistu P. K. Subbana, svojho priateľa požiadala o ruku © SITA Všetky práva vyhradené.