All-Star víkend v Trenčíne s množstvom osobností, Lintner predstavil prvé mená

Hokej Šport

26.12.2019 (Webnoviny.sk) – Zimný štadión Pavla Demitru v Trenčíne bude v polovici januára svedkom prestížneho stretnutia hviezd hokejovej Tipsport ligy. Okrem najlepších hráčov súčasnosti pod vedením miestnych odchovancov Mariána Hossu a Mariána Gáboríka sa fanúšikom v súťažiach zručnosti predstavia aj bývalé hviezdy slovenského hokeja, ktoré sa pričinili o zisk cenných kovov na svetových šampionátoch. Mená niektorých z nich vo štvrtok oznámil riaditeľ spoločnosti Pro-Hokej Richard Lintner.

Zápas po dvojročnej prestávke

„Do konfrontácie sa zapojí strelec zlatého gólu z Göteborgu 2002 Peter Bondra, kapitán majstrov sveta Miroslav Šatan, skvelý obranca Ľubomír Višňovský či ďalší z hrdinov zlatej generácie Ján Lašák. Pozvanie prijali aj Ladislav Nagy, Tomáš Kopecký a Richard Zedník. Ďalšie mená bývalých skvelých hráčov, ktorí sa predstavia v exhibícii, zverejníme v nasledujúcich týždňoch pred akciou,“ uviedol Lintner.

Zápas hviezd Tipsport ligy sa uskutoční po dvojročnej prestávke a spomínané súťaže zručnosti budú veľkým diváckym lákadlom.

Manažéri si vyberú dvanástich

„Niečo podobné sme tu ešte nemali. Nezabúdame ani na charitatívny rozmer akcie. Za každé víťazstvo hokejových veteránov či remízový stav v súťažiach zručnosti poputuje 1000 eur pre detské autistické centrum v Trenčíne,“ uviedol majster sveta z Göteborgu a niekdajší kapitán reprezentačného tímu.

Nominácia 24 hráčov pozostávajúca z dvadsiatich korčuliarov a štyroch brankárov na Zápas hviezd Tipsport ligy bude známa dva týždne pred úvodným vhadzovaním. V predvečer stretnutia si následne z menoslovu, v ktorom bude mať zastúpenie každý účastník súťaže, manažéri oboch tímov zvolia svoju dvanástku mužov. Spomenutý zápas sa bude hrať vo formáte troch proti trom, jedna tretina potrvá desať minút.

Viac k témam: Tipsport liga, Zápas hviezd Tipsport ligy
Zdroj: Webnoviny.sk – All-Star víkend v Trenčíne s množstvom osobností, Lintner predstavil prvé mená © SITA Všetky práva vyhradené.