ZSSK bude aj tento rok súčasťou najväčšieho veľtrhu cestovného ruchu na Slovensku

Slovensko Správy

21.1.2020 (Webnoviny.sk) – Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) sa v termíne 23. – 26. 1. 2020 v priestoroch bratislavskej Incheby predstaví na 26. ročníku medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR v stánku, ktorý má podobu vozňa. Za túto inovatívnu a kreatívnu formu prezentácie získala ZSSK Cenu ITF SLOVAKIATOUR 2018.

Národný dopravca sa tento rok rozhodol zamerať najmä na podporu digitalizácie. Návštevníkom bude k dispozícii infokiosk, v ktorom sa dočítajú dôležité informácie o  spoločnosti, nájdu v ňom ponuku voľných pracovných miest alebo budú mať možnosť zakúpiť si lístok cez nový responzívny e-shop. Samozrejme, zamestnanci ZSSK budú pripravení s tabletmi pomôcť každému, kto sa chce dozvedieť viac o nákupe cestovných dokladov cez internet alebo mobilnú aplikáciu Ideme vlakom. ZSSK sa na výstave zároveň prvýkrát pochváli oficiálnym statusom EKO-DOPRAVCA, ktorý schválila medzinárodná nezisková organizácia Greenpeace.

Súčasťou prezentácie budú aj produkty diaľkovej vnútroštátnej i medzištátnej, ako aj regionálnej dopravy. Národný dopravca si dokonca pre účastníkov podujatia pripravil lákavú súťaž o lístok VLAKOM DO EURÓPY. Postarané bude aj o najmenších, pre ktorých je v „kupéčku“ pripravený detský kútik s maľovankami, farbičkami či pexesom. Okrem toho nebude chýbať ani mobilbar, čím chce ZSSK v spolupráci so spoločnosťou WGS opäť o trošku viac priblížiť návštevníkom reálny zážitok z cesty vlakom.

„Aby sme sa stali dopravcom, ktorého služby sú na úrovni 21. storočia, musíme sa razantne pohnúť vpred. Aj práve preto kladieme v poslednom období veľký dôraz primárne na digitalizáciu a rozvoj našich informačných technológií a systémov. Som presvedčený, že naši zákazníci si to tiež jasne uvedomujú, a preto verím, že nás v týchto snahách podporia a následne nás za tento počin určite patrične ocenia,“ uviedol Filip Hlubocký, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ ZSSK.

ITF SLOVAKIATOUR každý rok poskytuje komplexný servis ľuďom, ktorí chcú cestovať do zahraničia alebo spoznávať krásy Slovenska. Tohtoročný veľtrh je pre odbornú verejnosť otvorený od štvrtka 23. 1. 2020, pre širokú verejnosť je prístupný od piatka 24. 1. 2020. Podujatie v rovnakom termíne dopĺňa veľtrh gastronómie DANUBIUS GASTRO a výstavy POĽOVNÍCTVO A ODDYCH a RYBÁRSTVO A VOĽNÝ ČAS. Minulý rok sa na akcii zúčastnilo viac ako 700 vystavovateľov z 25 krajín a vyše 72 000 návštevníkov. Všetky informácie nájdete tu: https://www.incheba.sk/vystavy/itf-slovakiatour-2020/.

Inzercia

Viac k témam: ITF SLOVAKIATOUR, PR, veľtrh cestovného ruchu, ZSSK, ZSSK Železničná spoločnosť Slovensko
Zdroj: Webnoviny.sk – ZSSK bude aj tento rok súčasťou najväčšieho veľtrhu cestovného ruchu na Slovensku © SITA Všetky práva vyhradené.