Kontrola podguráženého šoféra v Pezinku priviedla policajtov k nálezu mŕtvej ženy

Slovensko Správy

5.12.2019 (Webnoviny.sk) – Kontrola zraneného vodiča pod vplyvom alkoholu priviedla policajtov až k nálezu mŕtvej ženy. K udalosti došlo v stredu 4. decembra v noci v Pezinku.

Hliadka kontrolovala krátko pred 22:30 šoféra, ktorý javil známky požitia alkoholu. Na mužovi si všimli aj čerstvé zranenia na tvári a rukách.

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Miháliková, pri preverovaní zistili, že v Kučišdorfskej doline došlo medzi vodičom a ďalšími dvoma osobami k fyzickej roztržke s použitím noža. Na miesto dorazili aj ďalšie hliadky. Následne pri pátraní objavili v jarku na Fajgalskej ceste v Pezinku telo ženy bez známok života.

Prípad si vzhľadom na jeho závažnosť prevzal vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave a začal trestné stíhanie vo veci trestného činu vraždy. Na mieste sa v súčasnosti vykonávajú všetky potrebné neodkladné a neopakovateľné úkony. Polícia poskytne viac informácií, keď to umožní procesná situácia vo vyšetrovaní.

Viac k témam: vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Kontrola podguráženého šoféra v Pezinku priviedla policajtov k nálezu mŕtvej ženy © SITA Všetky práva vyhradené.