Jarné upratovanie v šatníku – čo v ňom ponechať?

Slovensko Správy

2.4.2020 (Webnoviny.sk) – S príchodom jari súvisí aj pravidelné veľké upratovanie, ktoré neobchádza ani náš šatník. Hoci momentálne nemáme príležitosť prevetrať obľúbené kúsky, je tu aspoň čas povenovať sa triedeniu šatníka. Značka F&F zostavila prehľad trendov, ktoré by v každom šatníku mali ostať a nájdu si tento rok ďalšie využitie.

Farby

Farby sú vynikajúcim oživením a zdrojom energie, o tom nikto nepochybuje. Netreba sa báť ponechať v šatníku výrazné farebné nohavice, ku ktorým sa hodí biela blúzka či košeľa. Rovnako trendy pôsobí outfit z džínsov a bieleho trička a výrazným kabátikom. S farbami sa môžete bez výčitiek hrať aj v doplnkoch či v prípade topánok.

Cullotes

Slávu zažili už v 16. storočí vo Francúzsku a teraz sa vrátili vo veľkom štýle. O čom hovoríme? O cullotes, teda širokých nohaviciach s trojštvrťovou dĺžkou, ktoré sú mimoriadne šik a sú skvelým kúskom na rôzne príležitosti. Pozor však, ak ste nižšia, takýto kúsok vám zbytočne uberie centimetre. Výbornou voľbou k týmto nohaviciam sú vysoké podpätky, ktoré predĺžia postavu.

Bodky, pásiky, vzory

Romantické šaty s veľkými biely bodkami, blúzky s pásikmi alebo geometrickými vzormi – kúsky, ktoré sú stelesnením hravosti a romantiky. Práve bodky sú klasikou, ktorá je „in“ bez ohľadu na ročné obdobie a pristanú naozaj každému. Ak ste si povedali, že vzory ponecháte v šatníku, dobre ste urobili. Pri skladaní outfitu by vzory mali vyniknúť na kľúčovom kúsku, zvyšok sa dá doladiť jednoduchými a jednofarebnými doplnkami.

Denim

Nesmrteľná klasika, ktorá nikdy nechýbala v šatníku. Džínsy sú mimoriadne univerzálny kúsok, ktorý sa dá využiť pri akejkoľvek príležitosti. Okrem klasických denimových nohavíc ponechajte v šatníku oversize bundu, ktorá výborne nahradí kabát, alebo štýlové sukne, ktoré stačí zladiť s obyčajným tričkom, ale aj s blúzkou či svetrom. Jednoducho podľa toho, ako sa vám práve hodí.

Hrubé podpätky

Koniec zimy znamená odložiť čižmy a naopak oprášiť sandálky či lodičky, hlavne tie na vysokom hrubom podpätku a vo farebnom prevedení. Práve tento typ topánok opäť žne úspech a výborne doplní tričko s džínsami, ale aj jemné romantické šaty.

Informačný servis

Viac k témam: F&F, jarné upratovanie, móda, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Jarné upratovanie v šatníku – čo v ňom ponechať? © SITA Všetky práva vyhradené.