Foto: Opitý vodič poškodil viacero objektov, po vystúpení z auta spadol a plazil sa v tráve

Slovensko Správy

14.11.2019 (Webnoviny.sk) – S fľašou alkoholu na sedadle spolujazdca po Ilave jazdil 44-ročný Marián. Jazda cestného piráta sa však nezaobišla bez škôd na cudzom majetku. „Na dodávke Citroën Jumper narazil na Ulici kpt. Nálepku do zaparkovaného vozidla, následne poškodil aj plot rodinného domu a garážové dvere. V jazde pokračoval popri kanáli rieky Váh, kde sa chcel otočiť, ale veľa nechýbalo a takmer skončil aj s vozidlom v kanáli,“ informovala o jazde opitého vodiča krajská policajná hovorkyňa Elena Antalová.

Muž po vystúpení z vozidla spadol na zem a plazil sa v tráve popri kanáli rieky Váh, kde ho ilavskí policajti zadržali. „Vodič dodávky krátko popoludní nafúkal 1,52 mg/l, čo predstavuje 3,17 promile alkoholu. Opakovaná dychová skúška ukázala ešte vyššiu hodnotu a to 1,84 mg/l, čo predstavuje 3,83 promile. Fľašu alkoholu mal na sedadle spolujazdca,“ dodala k prípadu Antalová.

Viac k témam: alkohol za volantom, autonehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Opitý vodič poškodil viacero objektov, po vystúpení z auta spadol a plazil sa v tráve © SITA Všetky práva vyhradené.