Foto: Mladého vodiča na Audi zastavil až strom, hľadajú svedkov jeho arogantnej jazdy

Slovensko Správy

18.11.2019 (Webnoviny.sk) – Až strom zastavil 22-ročného mladíka, ktorý v nedeľu nebezpečnou jazdou ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky. Divokú jazdu ukončil medzi obcami Trhovište a Pozdišovce v okrese Michalovce.

Negatívna dychová skúška

Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, vodič Audi S4 zrejme neprispôsobil rýchlosť a narazil do pred ním idúceho Renaultu Trafic.

S autom zišiel z cesty a po priekope pokračoval v jazde. Následne sa niekoľkokrát prevrátil, až nakoniec narazil do stromu. Šoféra jednorazovo ošetrili v nemocnici. Dychová skúška bola negatívna, odobrali mu aj biologický materiál na zistenie omamných látok.

Riskantne išiel minimálne od Sečoviec

Podľa zistení polície mladý vodič jazdil riskantne minimálne od Sečoviec. Údajne sa predbiehal aj s vozidlom, pravdepodobne zn. Maserati. Mladík zbytočnou frajerinou mohol spôsobiť ďalšie nešťastie na ceste.

Polícia vyzýva vodičov, ktorí išli v nedeľu medzi 20:30 až 21:25 v smere od Košíc do Michaloviec, hlavne úsekom cesty Sečovce – štátna cesta I/19 medzi obcami Trhovište a Pozdišovce, a videli, prípadne majú videozáznam z riskantnej jazdy vozidla Audi S4 so sobraneckým evidenčným číslom, aby ho poskytli polícii.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Mladého vodiča na Audi zastavil až strom, hľadajú svedkov jeho arogantnej jazdy © SITA Všetky práva vyhradené.