Trenčín vo štvrťfinále Slovnaft Cupu vyzve Slovan, žreb rozhodol aj o ďalších dvojičkách

Futbal Šport

12.12.2019 (Webnoviny.sk) – Vo štvrťfinále slovenskej futbalovej pohárovej súťaže Slovnaft Cup 2019/2020 vytvoria dvojičku aj AS Trenčín a úradujúci majster SR Slovan Bratislava. Rozhodol o tom štvrtkový poludňajší žreb, ktorý sa uskutočnil v priestoroch benzínovej čerpacej stanice v Bratislave na Prístavnej ulici.

Zaujímavý náboj bude mať taktiež prestížny regionálny súboj medzi ďalšími dvomi fortunaligistami – FC Nitra a FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble. V osudí bol aj jeden druholigový zástupca FK Poprad. Na Podtatrancov čaká náročná konfrontácia na trávniku aktuálneho ligového vicešampióna z Dunajskej Stredy. Tretí tím uplynulého ročníka Fortuna ligy, MFK Ružomberok, sa vo štvrťfinále predstaví na trávniku ŠKF iClinic Sereď.

Štvrťfinále sa hrá na jeden zápas v marci budúceho roka, v prípade nerozhodného výsledku po 90 minútach rozhodne o postupujúcom rozstrel zo značky pokutového kopu.

Slovnaft Cup 2019/2020 – žreb štvrťfinále

hrá sa na jeden zápas, v prípade remízy po 90 minútach rozhodne o postupujúcom rozstrel zo značky pokutového kopu

FC DAC 1904 Dunajská Streda – FK Poprad

FC Nitra – FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble

ŠKF iClinic Sereď – MFK Ružomberok

AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava

Viac k témam: FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble, FK Poprad, Slovnaft cup
Zdroj: Webnoviny.sk – Trenčín vo štvrťfinále Slovnaft Cupu vyzve Slovan, žreb rozhodol aj o ďalších dvojičkách © SITA Všetky práva vyhradené.