Štamgast po správe o zatvorení jeho obľúbeného baru nechal pre personál štedré prepitné

Zaujímavosti

16.3.2020 (Webnoviny.sk) – V americkom meste Columbus v štáte Ohio nechal zákazník v bare prepitné 2 500 dolárov (v prepočte približne 2 200 eur) po tom, ako sa dozvedel, že jeho obľúbený podnik v dôsledku šírenia nového koronavírusu načas zatvoria.

Muž, ktorý chce zostať v anonymite, v nedeľu pozeral spolu s personálom Coaches Bar and Grill televíziu, kde guvernér Mike DeWine informoval o zatvorení všetkých barov a reštaurácii v štáte.

Viac o téme: Koronavírus

Zákazník si objednal pivo a jedlo, pričom účet mal menej ako 30 dolárov (v prepočte zhruba 27 eur). Po tom, ako odišiel, si majiteľ prevádzky Patrick „Benny“ Leonard všimol na šeku sumu a odkaz, ktorý tam muž napísal.

„Prosím, nech Tara, Nicky, Jim, Liz a Arrun dostanú z tejto sumy rovnaký diel,“ uviedol.

Leonard pre CNN povedal, že následne sa všetci rozplakali od radosti. „V deň, keď som bol svedkom zatvorenia prevádzok, čo som doteraz nezažil, som videl aj prepitné, aké som ešte nikdy nevidel,“ dodal a potvrdil, že dobrodinec je ich stály zákazník. Vyhlásil tiež, že sumu nerozdelí len medzi piatich spomen

Viac k témam: Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Štamgast po správe o zatvorení jeho obľúbeného baru nechal pre personál štedré prepitné © SITA Všetky práva vyhradené.