Majiteľ fitnes centra rozdal svojim klientom náradie na cvičenie, aby mohli počas pandémie posilňovať doma

Zaujímavosti

15.4.2020 (Webnoviny.sk) – Majiteľ fitnes centra v americkom Bloomingtone v štáte Illinois ponúkol zdarma vybavenie svojho zariadenia pre klientov, ktorí museli pre obmedzenia súvisiace so šírením nového koronavírusu zostať doma.

Viac o téme: Koronavírus

Drew Whitted chcel, aby neprišli o možnosť cvičiť s profesionálnym náradím a aby ďalej išli za svojím cieľom. Vyzval ich, aby ho kontaktovali a následne si prišli zobrať, čo potrebujú, pričom od nich za túto službu nič nežiadal.

Vybavenie si ľudia rozdelili za dve hodiny

Približne 80 členov Be Strong Gym prijalo jeho ponuku a vybavenie za 40-tisíc dolárov (v prepočte približne 36-tisíc eur) si rozdelili za menej ako dve hodiny.

Whitted a jeho zamestnanci pomohli ľuďom odniesť si to, čo chceli. Centrum tiež zaviedlo denné online tréningy.

Zamestnanci o výplatu neprídu

Paulette Cocco, ktorá navštevovala centrum každý týždeň, vyhlásila, že majiteľ nedávno nakúpil nové vybavenie a jeho ponuka ju veľmi potešila. Dodala, že doma s ňou začali cvičiť aj manžel a najstaršia dcéra a po skončení krízy chcú začať chodiť do centra aj oni.

Majiteľ tiež potvrdil, že všetkých jeho osem zamestnancov nepríde v týchto náročných časoch na výplate ani o jediný dolár.

Viac k témam: cvičenie, fitnes centrum, Koronavírus, Koronavírus COVID-19 v USA, športovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Majiteľ fitnes centra rozdal svojim klientom náradie na cvičenie, aby mohli počas pandémie posilňovať doma © SITA Všetky práva vyhradené.