Chlapcovi sa zasekla hlava v záchodovej doske, pomôcť mu z nej museli hasiči

Zaujímavosti

3.1.2020 (Webnoviny.sk) – Dvojročného chlapca z anglického mesta Saltash museli prísť vo štvrtok zachrániť hasiči po tom, ako sa mu zasekla hlava v toalete, konkrétne v detskej sklápacej toaletnej doske. Ako v piatok porozprávala pre britskú BBC Sarah Edwards, mama neposedného Flynna, zrazu len počula, ako jej syn z toalety kričí „mamina, zasekol!“.

Po chvíli zistila, že ona mu sama hlavu zo záchodovej dosky vybrať nevie, a tak zatelefonovala na policajnú linku pomoci 101. Chlapec aj jeho matka zostali v šoku, keď onedlho prišlo hasičské auto s kompletnou posádkou.

Požiarnikom sa následne podarilo dosku rozrezať a chlapca vyslobodiť, a ako bonus ho ešte zobrali na prehliadku požiarnického vozu.

„Ja som skoro odpadla, ale Flynnovi sa veľmi páčila návšteva hasičského vozu. Bol celý nadšený a vôbec sa nebál,“ povedala matka detského výmyselníka.

Ako dodala, už teraz sa teší, ako chlapcovi ukáže na jeho osemnáste narodeniny fotografie s jeho malou hlavičkou zaseknutou v záchodovej doske. Tiež to podľa nej budú cenné obrázky aj pre jeho budúcu prvú lásku.

Viac k témam: kuriozita
Zdroj: Webnoviny.sk – Chlapcovi sa zasekla hlava v záchodovej doske, pomôcť mu z nej museli hasiči © SITA Všetky práva vyhradené.