Žena spustila paľbu v reštaurácii, nahnevala ju uzavretá jedálenská časť z dôvodu Covid-19

Správy Svet

7.5.2020 (Webnoviny.sk) – Zákazníčka reštauračného zariadenia McDonald’s v Spojených štátoch postrelila dvoch miestnych zamestnancov, pretože ju nahnevalo, že je uzavretá jedálenská časť prevádzky. Informovala o tom polícia.

Prípad sa stal v stredu v noci v meste Oklahoma City v americkom štáte Oklahoma. Podozrivá sa momentálne nachádza vo väzbe.

Vystrelila dve až tri guľky

Žena vošla do lobby prevádzky McDonald’s v Oklahoma City, kde jej povedali, že jedálenská časť je z bezpečnostných dôvodov súvisiacich s pandémiou zatvorená.

Zákazníčku to „rozhnevalo a vystrelila na zamestnancov dve až tri guľky,“ uviedol policajný kapitán Ronnie Beck.

Jednu osobu pritom zasiahla do pleca, druhú do ramena. Obe by sa mali zo zranení zotaviť. Tretí zamestnanec utrpel počas hádky zranenie hlavy.

Najvyššia priorita

Incident sa stal v čase zvýšeného napätia súvisiaceho s reštriktívnymi opatreniami zameranými proti šíreniu koronavírusu.

Sieť McDonald’s v stanovisku uviedla, že bezpečnosť ich zamestnancov je pre nich „najvyššou prioritou“ a plne spolupracujú s políciou na vyšetrovaní prípadu.

Viac k témam: americká polícia, Koronavírus COVID-19 v USA, McDonald´s, streľba
Zdroj: Webnoviny.sk – Žena spustila paľbu v reštaurácii, nahnevala ju uzavretá jedálenská časť z dôvodu Covid-19 © SITA Všetky práva vyhradené.