Vodič neprežil náraz do betónového kanála, na mieste zasahovali aj hasiči (foto)

Slovensko Správy

18.3.2021 (Webnoviny.sk) –
aktualizované 18. marca 15:12

Život 28-ročneho vodiča z Levoče si vyžiadala smrteľná dopravná nehoda, ktorá sa stala vo štvrtok krátko popoludní v obci Bertotovce (okres Prešov). Ako agentúru SITA informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, vodič zomrel na následky zranení potom, čo s osobným vozidlom Ford Fiesta narazil do betónového kanála a auto sa prevrátilo na bok. „Polícia miesto dopravnej nehody dokumentuje a vykonáva všetky potrebné procesné úkony,“ uviedla Ligdayová.

Pri nehode zasahovalo aj osem hasičov s tromi vozidlami. „Naši hasiči vyslobodili zranenú osobu z auta a odovzdali ju sanitke rýchlej zdravotnej pomoci, kde bola oživovaná,“ uviedol pre agentúru SITA operačný dôstojník Krajského riaditeľstva hasičského a záchranného zboru v Prešove s tým, že hasiči zároveň zabezpečili vozidlo proti vzniku požiaru a úniku prevádzkových kvapalín.

„Na tiesňovej linke 155 sme prijali volanie s tým, že pod vrakom auta leží muž a nereaguje. Okamžite sme k nemu vyslali na pomoc záchranárov. Žiaľ, napriek ich maximálnemu úsiliu sa muža nepodarilo zachrániť a lekár musel konštatovať smrť,“ dodala hovorkyňa zdravotných záchranárov Alena Krčová.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: dopravná nehoda, hasiči, smrť, tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodič neprežil náraz do betónového kanála, na mieste zasahovali aj hasiči (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.