Vlak spoločnosti RegioJet zrazil v Bratislave človeka, ktorý sa prechádzal po koľajisku

Slovensko Správy

13.11.2019 (Webnoviny.sk) – Vlak REX 1771 spoločnosti RegioJet zrazil v Bratislave osobu, ktorá sa pohybovala po koľajisku. Po nehode museli dopravu zastaviť a počkať na príchod súdneho lekára. Vlaky mohli meškať niekoľko desiatok minút. Uviedol to RegioJet na svojej facebookovej stránke.

Ako agentúru SITA informoval hovorca spoločnosti RegioJet Aleš Ondrůj, osoba sa po koľajisku pohybovala neoprávnene po 15.00 hod., keď v úseku Bratislava Nové Mesto – Bratislava Vrakuňa prechádzal vlak.

Situácia je aktuálne predmetom vyšetrovania. RegioJet urobil potrebné opatrenia na zaistenie náhradného vlakového spojenia z Podunajských Biskupíc v smere na Dunajskú Stredu a Komárno.

„RegioJet situácia mrzí, cestujúcim sa ospravedlňujeme za všetky komplikácie – hneď, ako bude ukončené vyšetrovanie a zásah záchranných zložiek, budeme zabezpečovať čo najrýchlejšie obnovenie spojenia v súlade s cestovným poriadkom,“ dodal Ondrůj.

Viac k témam: tragická nehoda, zrážka vlaku s osobou
Zdroj: Webnoviny.sk – Vlak spoločnosti RegioJet zrazil v Bratislave človeka, ktorý sa prechádzal po koľajisku © SITA Všetky práva vyhradené.