Video: Opitá a agresívna Erika na BMW ničila autá a trúfla si aj na policajtov

Slovensko Správy

18.11.2019 (Webnoviny.sk) –
aktualizované 18. novembra, 16:10

Agresívnu, alkoholom posilnenú 21-ročnú vodičku chytili policajti v Trnave. Trnavčanka na BMW 320 rozbíjala počas jazdy autá a trúfla si aj na policajtov. Ako informovala trnavská krajská polícia, mladá vodička na Ulici Jána Hollého narazila do Škody Roomster, ktoré išlo pred ňou. Šofér sa ju pokúsil zastaviť a zablokoval ju, vodička však doňho narazila a pokračovala v jazde.

Pľula na policajtov

Na Hornopotočnej vošla do zákazu a narazila do ďalšieho zaparkovaného auta. Policajti jej namerali dve promile alkoholu v dychu.

Mladá žena sa k policajtom správala vulgárne, počas zákroku na nich pľula a kopala do nich. Nasadiť jej museli putá a eskortovali ju do cely. Po vytriezvení ju obvinili z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Vodiča, ktorý sa ju snažil zastaviť, ošetrili jednorazovo v nemocnici.

Dostala podmienku

Okresný súd v Trnave trestným rozkazom uznal mladú vodičku za vinnú. Za prečin ohrozovania pod vplyvom návykovej látky jej uložil trest odňatia slobody v trvaní jedného roka s podmienečným odkladom na skúšobnú lehotu 30 mesiacov.

Zároveň jej súd uložil zákaz šoférovať akékoľvek motorové vozidlá na štyri roky. 21-ročná Erika mala pri odchode zo súdnej siene dobrú náladu, verdikt súdu však nekomentovala.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: alkohol za volantom, dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Opitá a agresívna Erika na BMW ničila autá a trúfla si aj na policajtov © SITA Všetky práva vyhradené.