V Trenčianskej Teplej horel rodinný dom, o život prišli dvaja ľudia

Slovensko Správy

19.8.2021 (Webnoviny.sk) – Nočný požiar rodinného domu na Podhájskej ulici v Trenčianskej Teplej si vyžiadal dva ľudské životy. Ako informoval hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Trenčíne Marián Petrík, ďalšie dve zranené osoby na mieste ošetrili záchranári.

Požiar hasičom ohlásili pred 2:00 v noci. „Na miesto udalosti boli vyslaní desiati príslušníci HaZZ z Trenčína a Dubnice nad Váhom so štyrmi kusmi zásahovej techniky. Hasiči zasahujúci v dýchacích prístrojoch nasadili za účelom lokalizácie požiaru tri hasebné prúdy za súčasného rozoberania podhľadu strešnej konštrukcie domu. Požiar bol zlikvidovaný krátko pred pol šiestou hodinou ráno,“ uviedol k zásahu Petrík s tým, že profesionálnym hasičom asistovali aj dobrovoľní hasiči z Trenčianskej Teplej.

Podľa portálu tvnoviny.sk sú obeťami požiaru manželia vo veku 58 a 57 rokov, ich dospelí synovia sa nadýchali splodín horenia. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania.

Viac k témam: požiar, smrť, tragédia
Zdroj: Webnoviny.sk – V Trenčianskej Teplej horel rodinný dom, o život prišli dvaja ľudia © SITA Všetky práva vyhradené.