Tragická nehoda pri Ružomberku, odpojený karavan usmrtil vodiča dodávky (foto)

Slovensko Správy

24.6.2020 (Webnoviny.sk) –
aktualizované 24. júna, 16:39

Smrťou vodiča dodávky sa skončila dnešná kuriózna nehoda pri Ivachnovej v okrese Ružomberok. Ako informovala polícia na sociálnej sieti, od českého vozidla sa odpojil karavan, ktorý nabúral do dodávky Fiat. Jej vodič zomrel na mieste. Okolnosti nešťastia polícia vyšetruje.

O život po zrážke s prívesným karavanom, ktorý sa odpojil od protiidúceho vozidla zn. Renault, prišiel 44-ročný vodič dodávky. „Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania polícia zistila, že 35-ročný vodič viedol osobné motorové vozidlo Renault s prívesným karavanom v smere od Ružomberka do Liptovského Mikuláša. Z doposiaľ presne nezistených príčin došlo k uvoľneniu karavanu a jeho následnej zrážke s dodávkou Fiat, ktorú viedol v smere od Liptovského Mikuláša 44-ročný vodič. Ten pri nehode utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol,“ uviedol žilinský krajský policajný hovorca Radko Moravčík.

Podľa policajného hovorcu došlo pri nehode aj k poškodeniu ďalšieho osobného motorového vozidla zn. Škoda. „Alkohol u vodičov vozidiel Renault a Škoda vykonanými dychovými skúškami zistený nebol. U nebohého vodiča bude vykonaná pitva,“ doplnil Moravčík.

Cesta bola z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody úplne neprejazdná a polícia ju obojsmerne sprejazdnila pred 14:30.

Viac k témam: tragická dopravná nehoda, vodič
Zdroj: Webnoviny.sk – Tragická nehoda pri Ružomberku, odpojený karavan usmrtil vodiča dodávky (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.