Tchibo opäť ponúka v otvorených predajniach novinky aj výhodné zľavy

Slovensko Správy

20.5.2020 (Webnoviny.sk) – Fanúšikovia exkluzívnej kávy, originálnych výrobkov pre domácnosť, trendovej módy a v neposlednom rade aj milých a usmievavých predavačiek a predavačov sa už znova môžu každý pondelok tešiť na novú kolekciu, voňavú kávu a chutný koláčik.

Otvorenie obchodných centier znamená aj otvorenie predajní Tchibo. „Na Slovensku máme okrem jednej outletovej predajne v Bratislave na Obchodnej všetky prevádzky v obchodných centrách. Preto sme doteraz fungovali len online, pričom sme našim zákazníkom vychádzali v ústrety dopravou zadarmo a tiež predĺženou dobou na vrátenie tovaru až do 30. júna,“ hovorí Eva Kotýnková z komunikačného oddelenia spoločnosti.

Vo všetkých osemnástich predajniach na Slovensku privíta Tchibo svojich zákazníkov 20 % zľavou na spotrebný tovar, akciou 2+1 na zrnkovú kávu, 3+1 na kapsuly Cafissimo, kávovarom Cafissimo easy za špeciálnu cenu 29 € a plnoautomatickým kávovarom Tchibo Esperto Caffé za 219 a Esperto Latte za 259 €. Ku každému zákusku tiež dostanú zákazníci kávičku espresso alebo caffè crema zadarmo. Od pondelka 25.5. tiež dostanú zadarmo hrnček na kávu ku každému nákupu nad 35 €.

Keďže kvalita sortimentu a služieb patria v Tchibo spolu so spokojnosťou a bezpečnosťou zákazníkov k základným pilierom podnikania, predaj bude stále prebiehať za dodržania všetkých odporúčaní spojených s ochranou zdravia pred COVID-19.

„Budeme, samozrejme, dbať na dodržanie pravidla 1 nakupujúci na 15 m2 a veríme, že naši zákazníci stále budú rovnako ohľaduplní voči ostatným záujemcom o nakupovanie ako doteraz. Našim zákazníkom bude k dispozícii dezinfekcia rúk, personál bude pravidelne a vo zvýšenej miere dezinfikovať predajne. Štandardne vysoké nároky Tchibo na prácu s potravinami a hygienu, nastavené už pred pandémiou, zaručujú stopercentnú bezpečnosť potravín a nápojov podávaných v našich prevádzkach. Zákazníci si tak môžu bez obáv spraviť radosť, nakúpiť kávu a spotrebný tovar, skúsiť si nové oblečenie či si vziať dobrú kávičku a zákusok na cestu mestom,“ dodáva Eva Kotýnková.

Pre ochranu zdravia zákazníkov a zamestnancov zaviedlo Tchibo vo svojich predajniach tieto opatrenia:

Pred vstupom do obchodov sú vytvorené dezinfekčné zóny.
Zamestnanci pracujú vo zvýšenom hygienickom režime s rúškami, rukavicami, spravidelným umývaním a dezinfikovaním rúk ako aj všetkých úsekov predajní.
Zákazníci vstupujú do obchodu len so zakrytými dýchacími cestami (rúško, respirátor, šatka).
V obchodoch je nutné dodržiavať obmedzený počet zákazníkov a ich vzájomný odstup 2 m. Neplatí to pre rodičov s deťmi.
Skúšobné kabínky sú otvorené bez obmedzenia.
V obchodoch je uprednostnená platba kartou.
Kávové nápoje sa predávajú iba so sebou – konzumácia vo vnútorných priestoroch zatiaľ nie je možná.
V  obchodoch Tchibo, kde je možné konzumovať nápoje a zákusky vonku, sú stoly rozmiestnené s rozostupmi minimálne 2 m a stoly aj stoličky sú pravidelne dezinfikované.
Klimatizácia privádza do obchodov čerstvý vzduch, preto je možné ju v predajniach používať.
Reklamovať alebo vrátiť nevyhovujúci tovar je možné už aj priamo v predajniach. Takýto tovar je následne umiestnený do 1-dňovej karantény.

Všetky podrobnosti o nákupných miestach, otváracích hodinách, vrátení tovaru, ako aj nové kolekcie a zľavy nájdete na www.tchibo.sk.

Informačný servis

Viac k témam: káva, kávovar, PR, Tchibo
Zdroj: Webnoviny.sk – Tchibo opäť ponúka v otvorených predajniach novinky aj výhodné zľavy © SITA Všetky práva vyhradené.