Syn napadol matku pre toaletný papier. Žena povedala polícii, že ho príliš rýchlo míňal

Správy Svet

12.4.2020 (Webnoviny.sk) – Polícia z kalifornského Saugusu zatkla a obvinila 26-ročného muža z ublíženia na zdraví po tom, ako udrel svoju matku. Dôvodom bolo, že pred ním ukryla toaletný papier, čo je v USA v čase šírenia koronavírusu nedostatkový tovar.

Viac o téme: Koronavírus v USA

Hovorkyňa kancelárie šerifa okresu Los Angeles Shirley Miller pre CNN povedala, že polícia prišla do domu približne o 3:00 tamojšieho času po tom, ako muž napadol matku.

„Nikdy predtým som nepočula, že by niekoho zatkli pre hádku o toaletný papier,“ uviedla hovorkyňa s tým, že obeť odmietla lekárske vyšetrenie. Žena polícii potvrdila, že papier ukryla, pretože jej syn ho príliš rýchlo míňal.

Po tom, ako ľudia zostali v domácej karanténe, sa objavili obavy z pribúdania prípadov domáceho násilia. Polícia z okresu Los Angeles potvrdila, že takýto nárast už zaregistrovala a na sociálnej sieti Facebook zverejnila telefónne čísla pre prípadné obete.

Viac o téme: Koronavírus

Viac k témam: domáce násilie, Koronavírus, Koronavírus COVID-19 v USA
Zdroj: Webnoviny.sk – Syn napadol matku pre toaletný papier. Žena povedala polícii, že ho príliš rýchlo míňal © SITA Všetky práva vyhradené.