Rozšírený výkon Galaxy VS pre lepšiu ochranu malých dátových centier

Slovensko Správy

5.12.2019 (Webnoviny.sk) – Schneider Electric predstavuje rozšírenie sortimentu 3-fázových zdrojov napájania radu Galaxy VS. Vďaka rozšírenému rozsahu výkonu predstavuje rad Galaxy VS vysoko efektívne, modulárne 3-fázové UPS s jednoduchou inštaláciou, ktorý teraz chráni širšiu škálu kritických infraštruktúr a edge computing aplikácií.

Galaxy VS ako súčasť architektúry EcoStruxure sa zameriava na špecifické požiadavky edge computingu a malých dátových centier. Rozšírenie o nové zariadenia s výkonom 120 a 150 kW aktuálne pokrýva celkový výkon radu Galaxy VS v rozsahu až 20 – 150 kW 400V. Voliteľné lítiovo – iónové batérie poskytujú až 99 % účinnosť, čo zdvojnásobuje výdrž batérie a tým sa rad produktov Galaxy VS stáva bezkonkurenčným z hľadiska celkových nákladov na vlastníctvo.

Rozšírený rad Galaxy VS poskytuje až 99 % výkon počas prevádzky v režime patentovaného riešenia ECO version. Technológia využívajúca lítium – iónové batérie skracuje čas nabíjania a chráni dodávky energie aj pri opakovaných výpadkoch. Vďaka kompaktnému dizajnu a ovládaciemu panelu, ktorého všetky systémové prvky sa nachádzajú na prednej strane zariadenia, je Galaxy VS ideálnym riešením pre malé priestory s obmedzeným prístupom pre inštaláciu a servis. Obsluhu tiež uľahčuje návrh kritických komponentov, ktorý je založený na dôraze na odolnosť voči poruchám.

Výkon a stav zariadenia je sprístupnený na diaľku s možnou expertnou podporou 24/7 kdekoľvek na svete vďaka manažmentu novej generácie, EcoStruxure IT Expert a EcoStruxure Asset Advisor. Certifikácia Green Premium zabezpečuje výkon udržateľnej spoločnosti už od návrhu.

Schneider Electric ponúka Galaxy VS s externými a integrovanými modulmi napájania v rôznych výkonových rozhraniach; Galaxy VS 10-150 kW s externým napájacím systémom a Galaxy VS 10-50 kW s integrovanými inteligentnými modulmi napájania.

Inzercia

Viac k témam: EcoStruxure, Galaxy VS, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Rozšírený výkon Galaxy VS pre lepšiu ochranu malých dátových centier © SITA Všetky práva vyhradené.