Princezná Charlotte oslávila päť rokov, počas narodenín rozdávala potravinové balíčky potrebným

Správy Svet

2.5.2020 (Webnoviny.sk) – Nové fotografie, ktoré zverejnili pri príležitosti piatych narodenín britskej princeznej Charlotte, ukazujú malú členku kráľovskej rodiny pri pomoci počas koronakrízy.

Viac o téme: Koronavírus

Informuje o tom spravodajský portál BBC, podľa ktorého Charlotte pomáhala svojej rodine pri doručovaní balíčkov s potravinovou pomocou seniorom a zraniteľným ľuďom v Norfolku.

Princezná pomáhala s doručovaním jedla

O štvoricu fotografií sa v apríli postarala jej matka, vojvodkyňa z Cambridgea. Na jednej z nich malá Charlotte klope na dvere miestneho obyvateľa, pričom v ruke drží balík domácich cestovín.

Princezná pomáhala s doručovaním v blízkosti rodinného sídla Anmer Hall, neďaleko kráľovninej rezidencie Sandringham.

Narodeniny princeznej Charlotte

Charlotte sa narodila 2. mája 2015 v londýnskej St Mary’s Hospital. Jej matka, vojvodkyňa Catherine, ktorá je nadšenou amatérskou fotografkou a patrónkou Kráľovskej fotografickej spoločnosti, pravidelne zverejňuje fotografie svojich detí pri príležitosti ich narodenín.

Charlotte má aj šesťročného brata Georgea a dvojročného brata Louisa.

Zamestnanci kráľovskej rezidencie Sandringham už päť týždňov pripravujú a doručujú potraviny pre seniorov a zraniteľné osoby v okolí, pričom podľa Buckinghamského paláca len počas prvého týždňa rozdali asi tisíc jedál.

Viac k témam: Buckinghamský palác, dobrovoľníctvo, kráľovská rodina, narodeniny, pomoc, potraviny, seniori
Zdroj: Webnoviny.sk – Princezná Charlotte oslávila päť rokov, počas narodenín rozdávala potravinové balíčky potrebným © SITA Všetky práva vyhradené.