Polícia už pozná totožnosť mužov, ktorých hľadala v rámci vyšetrovania smrti Srba na Námestí SNP

Slovensko Správy

11.12.2019 (Webnoviny.sk) – Policajtom sa už podarilo stotožniť mužov z kamerových záznamov, po ktorých pátrali v súvislosti s vyšetrovaním smrti 22-ročného Srba v centre hlavného mesta. Informácia o smrti mladého cudzinca sa aj na základe zdieľania videa a fotografií dostala aj cez slovenské hranice. Vďaka tomu sa mužov na záberoch podarilo stotožniť.

Ako v stredu informovala bratislavská krajská polícia, v súčasnosti policajti intenzívne pracujú na tom, aby sa stotožnené osoby za účelom vykonania potrebných procesných úkonov dostali k vyšetrovateľovi na Slovensko. O prípade bude polícia bližšie informovať, hneď ako to situácia vo vyšetrovaní umožní.

Mladého cudzinca našli v nedeľu skoro ráno na zemi pri Hlavnej pošte na bratislavskom Námestí SNP. Zachrániť sa ho nepodarilo. V rámci vyšetrovania polícia zabezpečila kamerový záznam, ktorý zobrazuje tragickej priebeh udalosti.

Viac k témam: smrť, vyšetrovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia už pozná totožnosť mužov, ktorých hľadala v rámci vyšetrovania smrti Srba na Námestí SNP © SITA Všetky práva vyhradené.