Policajti mali počas sviatkov plné ruky práce, muž sa chcel zastreliť na Štedrý deň (foto)

Slovensko Správy

27.12.2019 (Webnoviny.sk) – Počas vianočných sviatkov mali policajti v Bratislavskom kraji plné ruky práce. Na Štedrý deň aj s policajným vyjednávačom smerovali do Stupavy. Tam sa v pivnici zatvoril muž, ktorý sa chcel zastreliť. Ešte pred príchodom vyjednávača policajti Pohotovostnej motorizovanej jednotky muža od tohto skutku odhovorili. Muž policajtom nakoniec dvere otvoril, následne si ho do starostlivosti zobrali zdravotníci.

Na Prvý sviatok vianočný zastavili policajti na diaľnici D1 vodiča Mercedesu, ktorý v úseku, kde je povolená rýchlosť 110 km/h, uháňal rýchlosťou 188 km/h. Pri dychovej skúške mu namerali jedno promile alkoholu. V ten istý deň sa stala tragická nehoda pri obci Doľany. Vodič Citroëna neprežil náraz do stromu. Okolnosti nešťastia vyšetrujú.

Vo štvrtok 26. decembra krátko pred 01:30 preverovali nahlásený požiar v chatovej oblasti v okrese Pezinok. Na mieste sa nachádzali tri osoby, ktoré záchranári s ľahkými poraneniami previezli do nemocnice. Policajti na Štefana zasahovali aj v pohostinstve v okrese Pezinok, kde 53-ročný muž napadol iného návštevníka a spôsobil mu viaceré zranenia.

Viac k témam: sviatky
Zdroj: Webnoviny.sk – Policajti mali počas sviatkov plné ruky práce, muž sa chcel zastreliť na Štedrý deň (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.