Počet obetí sexuálneho zneužívania manželským párom stúpa, polícia vytvorila špeciálnu schránku

Slovensko Správy

27.12.2019 (Webnoviny.sk) – V prípade vyšetrovania manželského páru, ktorý prevádzkoval modelingovú agentúru a podľa výpovedí zneužíval mladé dievčatá, zriadila polícia špeciálny email pre obete. Ako na sociálnej sieti informovala nitrianska krajská polícia, prostredníctvom súkromných správ na facebookovej stránke Polícia SR – Nitriansky kraj prijali policajti viacero oznámení. Keďže počet poškodených stále stúpa, rozhodli sa vytvoriť pre tento účel e-mailovú schránku som.obet@minv.sk, kam je možné zasielať ďalšie oznámenia. Polícia dievčatá vyzýva, aby sa nebáli ozvať, urobila tak už desiatka žien.

Manželský pár je obvinený zo sexuálneho zneužívania, ohrozovania mravnej výchovy mládeže a znásilnenia. Na objasnení prípadu pracovali krajskí kriminalisti a vyšetrovatelia niekoľko mesiacov. Štyridsaťosemročný muž je stíhaný vo väzbe, jeho 27-ročná družka na slobode.

Viac k témam: sexuálne zneužívanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Počet obetí sexuálneho zneužívania manželským párom stúpa, polícia vytvorila špeciálnu schránku © SITA Všetky práva vyhradené.