Nepripútaný vodič dupol na plyn a pokúsil sa ujsť hliadke, naháňačka sa skončila nehodou (video)

Slovensko Správy

11.12.2019 (Webnoviny.sk) – Nie najlepšie sa skončila naháňačka s policajtmi pre 24-ročného Trnavčana. Mladý muž, ktorý ani nevlastní vodičský preukaz, zdemoloval autom dopravnú značku a policajtom sa pokúsil ujsť. Nepripútaného vodiča zastavila hliadka v Seredi.

Ako informovala trnavská krajská polícia, po výzve, aby predložil potrebné doklady, dupol na plyn. Unikajúceho šoféra policajti prenasledovali cez Dvorníky a Bojničky. Vodič išiel vysokou rýchlosťou, v protismere, cez plnú čiaru a ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky vrátane chodcov.

Naháňačka sa skončila nehodou v Hlohovci. Vodič vyšiel mimo cestu do priekopy a narazil do dopravnej značky. Z auta vybehol a dal sa na útek cez pole.

Beh si však bude musieť ešte natrénovať, lebo následne ho ďalšie policajné hliadky spacifikovali a predviedli na policajné oddelenie. Za jeho konanie mu hrozí v správnom konaní pokuta do výšky 1 300 eur a zákaz jazdiť od 12 do 60 mesiacov.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: naháňačka s policajtmi
Zdroj: Webnoviny.sk – Nepripútaný vodič dupol na plyn a pokúsil sa ujsť hliadke, naháňačka sa skončila nehodou (video) © SITA Všetky práva vyhradené.