Muži si cez internet dohodli sexuálne služby, ale dočkali sa krádeže a aj vyhrážok

Slovensko Správy

27.2.2020 (Webnoviny.sk) – Trnavskí policajti prijali viacero trestných oznámení od mužov, ktorých oklamali a okradli. Páni si cez internet dohodli sexuálne služby a v dohodnutom byte ich čakala mladá žena. Ako informovala trnavská krajská polícia, po príchode ich žena požiadala, aby išli do kúpeľne a za ten čas ich okradla. V izbe už čakali jej komplici, ktorí sa mužom začali vyhrážať.

Obetiam brali mobilné telefóny a peniaze, ktoré potom minuli. Polícia pri domovej prehliadke v okrese Piešťany zaistila viacero stôp, ktoré poputujú na expertízu. Vyšetrovateľ obvinil šesť Trnavčanov, z toho štyri ženy a jedného 15-ročného mladistvého.

Traja z nich sú obvinení zo zločinu lúpeže formou spolupáchateľstva a zároveň boli niektorí obvinení aj z krádeže. Ako informovala polícia, 33-ročná Lenka D. a 24-ročný Erik T. sú v cele policajného zaistenia, a to až do rozhodnutia súdu o väzbe.

Viac k témam: krádež, sexuálne vydieranie
Zdroj: Webnoviny.sk – Muži si cez internet dohodli sexuálne služby, ale dočkali sa krádeže a aj vyhrážok © SITA Všetky práva vyhradené.