Monika s mužom napadli dôchodkyňu a zhodili ju zo schodov, zasahovať musel aj vyjednávač

Slovensko Správy

16.12.2019 (Webnoviny.sk) – Policajti obvinili dvojicu, ktorá cez víkend napadla 79-ročnú ženu. Dráma sa odohrala v jednom z bytových domov na Jelenej ulici v bratislavskom Starom Meste. Zasahovať musel dokonca aj policajný vyjednávač. Dôchodkyňa prišla v sobotu okolo 03:00 upozorniť susedov na hlučné správanie.

Ako informovala bratislavská krajská polícia, 43-ročná Monika z Nového Mesta nad Váhom a 29-ročný Čech sa jej začali vyhrážať zabitím a následne ju napadli a zhodili zo schodov. Zranená žena skončila v nemocnici. Muž so ženou sa po útoku zavreli v byte a odmietali policajtom otvoriť.

Na miesto tak museli privolať aj policajného vyjednávača a pohotovostný policajný útvar. Až po ich príchode byt otvorili. Dvojica skončila v policajnej cele a vyšetrovateľ spracoval aj podnet na ich vzatie do väzby. Za zločin ublíženia na zdraví a nebezpečné vyhrážanie im hrozí trest na 5 až 12 rokov.

Viac k témam: dôchodkyňa, útok
Zdroj: Webnoviny.sk – Monika s mužom napadli dôchodkyňu a zhodili ju zo schodov, zasahovať musel aj vyjednávač © SITA Všetky práva vyhradené.