Mladý vodič nezvládol zákrutu a vrazil do zvodidiel a plotu domu, nehodu neprežilo 14-ročné dievča (foto)

Slovensko Správy

19.5.2020 (Webnoviny.sk) – Pondelková dopravná nehoda v obci Radôstka v okrese Čadca, pri ktorej mladý vodič narazil s autom Volkswagen do zvodidiel a oplotenia rodinného domu, si vyžiadala život 14-ročného dievčaťa. Informoval o tom žilinský krajský policajný hovorca Radko Moravčík.

Vodič narazil do zvodidiel a plotu

„Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 18-ročný vodič viedol osobné motorové vozidlo Volkswagen v smere na obec Lutiše. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin pri prejazde tiahlou ľavotočivou zákrutou prešiel s vozidlom na pravú krajnicu, kde narazil do zvodidiel a oplotenia rodinného domu,“ uviedol Moravčík.

Dievča podľahlo zraneniam na mieste 

Pri dopravnej nehode utrpela 14-ročná spolujazdkyňa zranenia, ktorým na mieste podľahla.

„18-ročný spolujazdec utrpel ťažké zranenia, vodič a ďalší 18-ročný spolujazdec majú predbežne ľahké zranenia. Alkohol u vodiča zistený nebol. Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 4 550 eur,“ dodal Moravčík s tým, že ďalšie okolnosti a príčiny tragickej dopravnej nehody polícia vyšetruje.

Viac k témam: autonehoda, dopravná nehoda, tragická dopravná nehoda, úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – Mladý vodič nezvládol zákrutu a vrazil do zvodidiel a plotu domu, nehodu neprežilo 14-ročné dievča (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.