Matovič si podľa Nicholsonovej dal pochopiteľné podmienky, odchod Kolíkovej považuje za absurdný

Slovensko Správy

21.3.2021 (Webnoviny.sk) – Premiér Igor Matovič (OĽaNO) si vypýtal balík pochopiteľných, ale aj úplne absurdných odchodov za vlastný koniec vo funkcii. Vo svojom profile na sociálnej sieti to uviedla europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová s tým, že jeho odchod žiada 80 percent voličov.

Neprekvapuje ju, že žiada demisiu „bývalého brata v zbrojiRicharda Sulíka (SaS). „Ale že žiada odchod najlepšej ministerky spravodlivosti v dejinách za odchod premiéra s asi najnižšou dôverou v dejinách je hazard s krajinou,“ doplnila.

Štátnik myslí na budúce generácie, politik myslí na budúce voľby. Igor Matovič (OĽaNO) myslí na svoje urazené ego a osobnú pomstu. Vo svojom profile na sociálnej sieti to uviedol poslanec Národnej rady SR (NR SR) Ondrej Dostál (klub SaS).

Matovič v nedeľ uvyhlásil, že je ochotný odísť z funkcie predsedu vlády za splnenie niekoľkých podmienok. Hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) požadujú odchod Sulíka z postu ministra hospodárstva a Jany Bittó Cigánikovej (SaS) z funkcie predsedníčky parlamentného výboru pre zdravotníctvo. OĽaNO podľa jeho slov prijíma ponuku Márie Kolíkovej (Za ľudí) na odchod z pozície ministerky spravodlivosti aj Juraja Šeligu (Za ľudí), že odíde z funkcie podpredsedu parlamentu.

Viac k témam: Matovičova vláda (OĽaNO-Sme rodina-SaS-Za ľudí), rekonštrukcia vlády
Zdroj: Webnoviny.sk – Matovič si podľa Nicholsonovej dal pochopiteľné podmienky, odchod Kolíkovej považuje za absurdný © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *