Kolíková má od strany Za ľudí plnú podporu, tvrdenia Smeru-SD a niektorých poslancov úplne odmietajú

Slovensko Správy

9.5.2021 (Webnoviny.sk) – Strana Za ľudí plne podporuje ministerku spravodlivosti Máriu Kolíkovú (Za ľudí). Podľa strany Kolíková úplne zrozumiteľne vysvetlila a jasne dokázala, že nikdy nekonala v rozpore nielen so zákonom, ale ani s dobrými mravmi.

Uviedli to vo vyhlásení, ktoré podpísalo celé vedenie strany a všetci poslanci strany Za ľudí.

Strana odmieta tvrdenia Smeru-SD

„Absolútne odmietame nielen prekrútené tvrdenia strany Smer-SD, ale aj slová niektorých koaličných poslancov z hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, ktorí sa snažia účelovo spochybniť ministerku spravodlivosti Máriu Kolíkovú,“ skonštatovali vo vyhlásení.

Strana Za ľudí verí, že predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO), ktorý má dôveru strany Za ľudí, jednoznačne odmietne útoky na ministerku spravodlivosti.

Remišová a Kolíková sa stretnú s premiérom

S premiérom sa v nedeľu stretne predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová aj ministerka spravodlivosti Mária Kolíková.

„Iba v prípade vzájomnej podpory a dôvery je možná nielen spolupráca na dôležitej reforme justície a očiste spravodlivosti, ale aj na podpore celého Programového vyhlásenia vlády,“ uzavrela strana Za ľudí.

Viac k témam: reforma justície, vyslovenie nedôvery
Zdroj: Webnoviny.sk – Kolíková má od strany Za ľudí plnú podporu, tvrdenia Smeru-SD a niektorých poslancov úplne odmietajú © SITA Všetky práva vyhradené.