Chodec neprežil zrážku s Fiatom, polícia pátra po jeho totožnosti (foto)

Slovensko Správy

7.1.2020 (Webnoviny.sk) – Tragická nehoda sa stala na v pondelok 6. januára pri obci Štvrtok na Ostrove v Dunajskostredskom okrese. O život prišiel chodec, po ktorého totožnosti polícia pátra.

Ako informovala trnavská krajská polícia, 71-ročný vodič Fiatu Multipla zrazil v tme chodca v tmavom oblečení bez reflexných prvkov. Zbadal ho až pri náraze.

Chodec zomrel na mieste. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť zistiť, o koho ide, je možné oznámiť na linke 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na facebookovej stránke polície. Polícia zároveň upozorňuje, že fotografie z miesta nehody nie sú vhodné pre citlivé osoby a deti.

Policajti chodcom znovu pripomínajú, aby vo večerných hodinách a za tmy používali na cestách osvetlenie a reflexné doplnky. Bez nich sú pre vodičov neviditeľní a hazardujú tak nielen so svojimi životmi.

Viac k témam: dopravná nehoda, polícia pátra
Zdroj: Webnoviny.sk – Chodec neprežil zrážku s Fiatom, polícia pátra po jeho totožnosti (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.