Wales – Maďarsko (kvalifikácia o postup na ME 2020 – online)

Futbal Šport

19.11.2019 (Webnoviny.sk) – Zápas medzi Walesom a Maďarskom v E-skupine kvalifikácie o postup na ME 2020 rozhodne aj o osude slovenských futbalistov. Iba remíza v Cardiffe dá šancu zverencom trénera Pavla Hapala postúpiť zo skupiny a to v prípade, že doma zdolajú Azerbajdžan.

Slovensko pred utorňajšími zápasmi figuruje v tabuľke na štvrtej pozícii so ziskom desiatich bodov a vyrovnaným skóre 11:11. Tretí Wales nazbieral jedenásť bodov a druhé Maďarsko dvanásť. Azerbajdžan bez ohľadu na výsledok zápasu v Trnave obsadí v tabuľke posledné piate miesto, na konte má jediný bod za remízu s Chorvátskom.

Ak sa súboj v Cardiffe neskončí remízou, tak na európsky šampionát postúpi z druhého miesta, ten kto si pripíše do tabuľky tri body – teda Wales alebo Maďarsko. Slováci budú môcť v tom prípade zabojovať o Euro 2020 v play-off Ligy národov.

Kvalifikácia o postup na ME 2020

E-skupina

Wales – Maďarsko

Cardiff City Stadium

Góly:

Žlté karty: 0 – 0

Červené karty: 0 – 0

strely celkovo (na bránu): 0:0 (0:0) rohové kopy: 0:0, ofsajdy: 0:0, držanie lopty (v %): 50 – 50, rozhodcovia: O. Haţegan – O. Șovre, S. Gheorghe (všetci Rum.)

Zostavy:
Wales:
Maďarsko:

Viac k témam: Cardiff, Kvalifikácia o postup na ME 2020 vo futbale
Zdroj: Webnoviny.sk – Wales – Maďarsko (kvalifikácia o postup na ME 2020 – online) © SITA Všetky práva vyhradené.