Stoch je pre PAOK Solún sklamaním a pravdepodobne zmení pôsobisko

Futbal Šport

17.12.2019 (Webnoviny.sk) – Pôsobenie slovenského futbalového krídelníka Miroslava Stocha v gréckom tíme PAOK Solún je pravdepodobne tesne pred koncom. Podľa portálu Ajansspor.com totiž 30-ročný rodák z Nitry po návrate do tímu po piatich rokoch nepresvedčil a jeho výkony sa dali označiť za sklamanie.

PAOK potrebuje získať peniaze

Stoch do PAOK-u prestúpil v júni zo Slavie Praha. Odvtedy však nastúpil za grécky klub iba v troch súťažných dueloch.

„Klub tiež potrebuje získať nejaké financie, aby sa nedostal do problémov pre porušenie pravidiel fair play pred Európskou futbalovou úniou (UEFA). Preto sa v januári pokúsi predať Stocha,“ referuje spomenutý turecký web. Stoch zatiaľ naposledy nastúpil za PAOK ešte v úvode novembra.

Stoch odohral za „repre“ 60 zápasov

Stoch po úvode seniorskej kariéry v materskom FC Nitra v sezóne 2005/2006 zamieril do Anglicka, no za londýnsku Chelsea absolvoval do leta 2009 iba päť súťažných štartov. Nasledovalo hosťovanie v holandskom Twente, potom prestup do Turecka (Fenerbahce Istanbul).

Slovenský futbalista následne prvýkrát zamieril do PAOK Solún, zahral si aj v Spojených arabských emirátoch a tureckom Bursaspore. V lete 2017 sa dohodol na spolupráci so Slaviou Praha, z ktorej po dvoch rokoch zamieril opäť do solúnskeho klubu.

V reprezentačnom drese SR odohral doteraz 60 duelov a strelil v nich 6 gólov.

Viac k témam: prestup
Zdroj: Webnoviny.sk – Stoch je pre PAOK Solún sklamaním a pravdepodobne zmení pôsobisko © SITA Všetky práva vyhradené.