Saganov tím predĺžil spoluprácu s hansgrohe do roku 2021, túži sa stať svetovou jednotkou

Cyklistika Šport

4.12.2019 (Webnoviny.sk) – Na sklonku najúspešnejšej sezóny v histórii si nemecký cyklistický tím Bora-Hansgrohe doprial ešte jeden dôvod na radosť. Tím bratov Juraja a Petra Saganovcov či Erika Bašku predĺžil partnerstvo so svojím titulárnym sponzorom do roku 2021.

Už tri roky spolupráce

Hansgrohe je už tri roky spoľahlivým partnerom tohto nemeckého družstva, ktoré sa za ten čas zaradilo medzi elitné zoskupenia WorldTour. Spolupráca bude pokračovať s cieľom stať sa svetovou tímovou jednotkou.

„Sme veľmi poctení predĺžením spolupráce so spoločnosťou hansgrohe. Je to dôkaz tvrdej práce našich jazdcov a celého tímu počas uplynulej sezóny. S našimi silnými partnermi, BORA a hansgrohe sme na dobrej ceste stať sa najlepším cyklistickým družstvom na svete,“ uviedol tímový manažér Ralph Denk.

Kalmbachove slová uznania

„Chcem sa poďakovať hansgrohe za to, že v nás verí a podporuje nás. Táto sezóna bola pre nás mimoriadne úspešná. Všetci naďalej zdieľame spoločnú víziu a tvrdo pracujeme na tom, aby sme boli ešte úspešnejší v budúcom roku,“ uviedol nemecký jazdec Emanuel Buchmann, štvrtý muž celkového poradia Tour de France 2019.

Slová uznania z pokračovania úspešnej spolupráce vyjadril aj generálny riaditeľ hansgrohe SE Jürgen Kalmbach. „Sme hrdí na excelentné výkony tohto cyklistického tímu. Spolu so športovými úspechmi to prináša aj pozitíva pre našu značku. A tento pozitívny dopad sa odrazil na našom rozhodnutí obnoviť kontrakt. Chceme pokračovať v úspešnom spoločnom príbehu. Želáme cyklistom aj tímovým manažérom v novom roku veľa úspechov.“

Viac k témam: Bora-Hansgrohe
Zdroj: Webnoviny.sk – Saganov tím predĺžil spoluprácu s hansgrohe do roku 2021, túži sa stať svetovou jednotkou © SITA Všetky práva vyhradené.