Ronaldo rozhodol o triumfe Juventusu v Janove, Špalek videl žltú kartu (video)

Futbal Šport

19.12.2019 (Webnoviny.sk) – Futbalisti Brescie prehrali v domácom prostredí so Sassuolom 0:2 v stredajšom súboji 7. kola talianskej Serie A. Slovenský futbalista Nikolas Špalek hral za Bresciu do 65. min, v závere prvého polčasu dostal žltú kartu. Brescia je po strede na 18. mieste tabuľky v pásme zostupu.

Brankár Gianluigi Buffon vychytal v stredu víťazstvo Juventusu Turín na trávniku Sampdorie Janov (2:1). Pre skúseného 41-ročného gólmana priniesol zápas aj dôležitý individuálny míľnik. Nastúpil už na 647. duel v Serie A, ktorým sa dotiahol na doterajšieho rekordéra Paola Maldiniho.

Serie A 2019/2020 – 17. a 7. kolo

streda

Sampdoria Janov – Juventus Turín 1:2 (1:2)
Góly: 35. Caprari – 19. Dybala, 45. C. Ronaldo, ČK: 90.+ Caprari (Sampdoria)

Brescia – Sassuolo 0:2 (0:1)
Góly: 25. H. Traoré, 71. Caputo
* Nikolas Špalek (Brescia) hral do 65. min v nadstavenom čase I. polčasu dostal ŽK

Viac k témam: Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Ronaldo rozhodol o triumfe Juventusu v Janove, Špalek videl žltú kartu (video) © SITA Všetky práva vyhradené.