Benzema z Realu Madrid sa označil za monopost formuly 1 a krajana Girouda zhodil, preňho je obyčajná motokára

Futbal Šport

30.3.2020 (Webnoviny.sk) – Francúzsky futbalový útočník Karim Benzema zo španielskeho klubu Real Madrid sám seba označil za „monopost formuly 1“ a svojho krajana Oliviera Girouda z londýnskeho tímu FC Chelsea za obyčajnú „motokáru“.

Vo francúzskej reprezentácii chýba

Benzema pritom vo francúzskej reprezentácii chýba od roku 2015, kým Giroud bol v základnej zostane „Les Bleus“ ešte vlani v novembri v kvalifikačnom zápase proti výberu Albánska v boji o majstrovstvá Európy, ktoré neskôr presunuli na rok 2021.

„Nemýľte si formulu 1 s motokárou. A to som ešte mierny,“ vyjadril sa Benzema na instagrame a doplnil: „Viem, že ja som ako monopost formuly 1. Myslíte si, že všetci majú radi jeho hru? Nie som si veľmi istý.“

Benzema v Reale Madrid

Benzema v Reale Madrid odohral už viac ako 500 zápasov, v sezóne 2019/2020 v 32 dueloch zaznamenal 19 presných zásahov. Giroud v aktuálnom ročníku absolvoval za Chelsea len päť stretnutí.

Tréner francúzskej reprezentácie Didier Deschamps v roku 2015 vyradil Benzemu z kádra národného tímu, pretože sa jeho meno objavilo pri vyšetrovaní sexuálneho škandálu. Giroud bol v roku 2018 súčasťou víťazného tímu Francúzska na MS v Rusku. Vo francúzskej reprezentácii absolvoval 97 zápasov a strelil 39 gólov.

Zdroj: Webnoviny.sk – Benzema z Realu Madrid sa označil za monopost formuly 1 a krajana Girouda zhodil, preňho je obyčajná motokára © SITA Všetky práva vyhradené.