Paci Pac a kamaráti pokračujú v mega úspešnom turné aj tento rok

Hudba Kultúra

14.2.2020 (Webnoviny.sk) – Minuloročnú jeseň Paci a Pac odštartovali turné naprieč celým Slovenskom, ktoré sa na každej zo štrnástich zastávok tešilo veľkému záujmu a množstvu pozitívnych ohlasov.

Uplynulý rok bol pre veselú spevácku dvojicu úspešný aj vďaka vysokej sledovanosti zverejnených videí. Koncom roka bodovali aj s doposiaľ posledným videom k pesničke Medvedík, v ktorej hosťuje Mário Kuly Kollár z kapely Desmod.

S Kulym sa poznám viac ako 20. Rokov. Ešte keď som hrával v IneKafe, tak sme sa s chalanmi z Desmodu často vídali na koncertoch. Vedel som, že má malého syna, tak som sa opýtal, či by nám zahosťoval v novej pesničke. Práve sme dokončovali v štúdiu medvedíka a Kuly bol jednoznačný tip na spoluprácu. Neviem si predstaviť, že by z tej pesničky znel niekto iný. Som veľmi rád, že sa na to dal a že sme spolu zažili kopec zábavy v štúdiu aj počas natáčania. Ono sa to vlastne celé zbúchalo za 2 hodinky, viac nie. Dokonca sme si túto pieseň už aj stihli spoločne zaspievať naživo na jednom z našich vystúpení,“  hovorí Pac.

https://www.youtube.com/watch?v=UKoop5pB2rQ

Naladení na rovnakú vlnu pokračujú

Po jesennej časti turné, z ktorej záznam si môžete pozrieť na YouTube, sa tandem Paci Pac vracia v plnej sile späť.

Navštívia až dvadsať miest naprieč našou krásnou krajinou , a to s vynovenou show plnou chytľavých pesničiek, veselých postavičiek a krásnych kulís. Vďaka tomu sa takmer okamžite prenesiete do úžasného rozprávkového sveta. Aj tentoraz sa návštevníci koncertov môžu tešiť na ústredné postavičky, ktoré k vystúpeniam obľúbenej detskej dvojice neodmysliteľne patria.

„S Pánom Trampolínim si zaskáčete na trampolíne, Levík Leo vás naučí, že nie každý lev musí byť mäsožravý a vysvetlíme si, prečo je Mliečko pre deti také zdravé! Samozrejme, všetci návštevníci  sa môžu tešiť aj na klasiku ako Slon, Ťapy Ťap, Darček, Čarbičky, či spomínaného Medvedíka “ prezrádza bližšie detaily o pripravovanom turné Mário Praženec, známy ako Pac. Adriana Paci Pešinová dodáva: „Na jeseň sme si na divákoch otestovali, že naša šou naozaj funguje, vychytali sme pár detailov a už sa nesmierne tešíme na ďalšie zastávky, napríklad také, kde sme dlhšie nehrali.“

https://www.youtube.com/watch?v=Xh0bBIf2Y84

Štart druhej časti turné zožal mimoriadny úspech

Druhá vlna koncertných vystúpení odštartovala v hlavnom meste Slovenska. V Bratislave si Paci Pac získali srdcia detičiek  i veľkáčov, ktorí ich farebnú a veselú show odmenili  neutíchajúcim potleskom. Vypredaný DK Zrkadlový háj praskal vo švíkoch a atmosféra bola naozaj výnimočná.

„Na náš koncert prišlo veľa detí, ktorých hlavným cieľom bolo zabaviť sa. Myslím, že sa nám to všetkým nanajvýš podarilo a tak ako sa bavili deti, sme sa zabavili aj my. Pre mňa osobne to bola jedna veľká party,“ teší sa Pacina. Koncertná  šnúra naprieč Slovenskom pokračuje celé dva mesiace a kreatívne duo sa, v doprovode klaviristky Beáty Eibenovej, perkusionistu Petra Štendu a herca Matúša Šťastniaka, postupne objaví v každom regióne Slovenska.

Dobrou správou je, že v marci sa uskutoční aj druhý bratislavský koncert. Fanúšikovia Paciny a Paca, ktorí sa na otvárací koncert nedostali, majú možnosť zažiť naživo pestrý, nielen hudobný program, plný obľúbených detských hitov. Lístky na predstavenie si môžete kúpiť v sieti predpredaj.sk, prípadne na pokladni priamo v mieste konania.

Paci Pac sa postupne predstavia

12.02. Piešťany – KSC Fontána – 17.00

21.02. Myjava – KD Samka Dudíka – 17.00

22.02. Martin – DO Strojár – 10.00

22.02. Levoča – Kino Úsmev – 16.00

23.02. Bytča – Dom kultúry – 16.00

27.02. Senica – Dom kultúry – 17.00

01.03. Pezinok – Dom kultúry – 16.00

03.03. Nové Zámky – Dom kultúry Kovák – 17.00

05.03. Hlohovec – Kino Úsmev – 17.00

08.03. Nitra – Nájomná jednotka 210 – 16.00

16.03. Levice –  CK Junior – 17.00

18.03. Malacky – Event Hall – 17.00

19.03. Bratislava – DK Ružinov – 17.00

22.03. Kežmarok – MsKS – 16.00

27.03. Lučenec – Divadlo B.S. Timravy – 17.00

28.03. Bardejov – Kino Žriedlo – 10.00

29.03. Turzovka – Dom kultúry – 16.00

05.04. Poprad – Dom kultúry – 10.00

05.04. Košice – Historická radnica – 16.00

Viac k témam: Paci Pac
Zdroj: Webnoviny.sk – Paci Pac a kamaráti pokračujú v mega úspešnom turné aj tento rok © SITA Všetky práva vyhradené.