Herečka Naya Rivera sa pravdepodobne utopila, v člne našli len jej štvorročného syna

Film a TV Kultúra

9.7.2020 (Webnoviny.sk) – Americká speváčka a herečka Naya Rivera je nezvestná. Úrady o tom informovali po tom, ako našli jej štvorročného syna samého v člne v južnej Kalifornii.

Po herečke stále pátrajú

Tridsaťtriročná predstaviteľka Santany Lopez zo seriálu Glee (2009 – 2015) si čln prenajala v stredu popoludní pri jazere Piru, severozápadne od Los Angeles, informoval úrad šerifa okresu Ventura. Po nezvestnej pátrajú, no podľa amerických médií predpokladajú, že sa utopila.

Nayu Riveru môžu diváci a diváčky poznať aj zo seriálu The Royal Family (1991- 1992), v ktorom stvárňovala Hillary Winston. V rokoch 2002 až 2006 sa predstavila v niekoľkých epizódach The Bernie Mac Show (2001 – 2006).

Menšie úlohy si strihla aj vo filmoch

Menšie úlohy si vyskúšala aj v ďalších televíznych projektoch či vo filmoch At the Devil’s Door (2014) a Mad Families (2017). V roku 2011 podpísala zmluvu s hudobným vydavateľstvom Columbia Records, prostredníctvom ktorého mala vydať svoj debutový album, no ten sa dosiaľ nedostal na trh.

V roku 2013 predstavila singel Sorry, v ktorom hosťuje jej bývalý snúbenec Big Sean. V roku 2014 sa vydala za herca Ryana Dorseyho, ktorý je otcom jej syna Joseyho Hollisa. Pár sa v roku 2018 rozviedol a dohodol na spoločnom opatrovníctve potomka.

Viac k témam: americká herečka
Zdroj: Webnoviny.sk – Herečka Naya Rivera sa pravdepodobne utopila, v člne našli len jej štvorročného syna © SITA Všetky práva vyhradené.