Bratislavské divadlá rušia všetky svoje predstavenia pre koronavírus

Kultúra

9.3.2020 (Webnoviny.sk) – Slovenské národné divadlo (SND), Mestské divadlo P.O. Hviezdoslava aj Radošinské naivné divadlo rušia všetky plánované predstavenia. Agentúru SITA o tom informovali divadlá v tlačových správach.

Kým SND preruší predstavenia na dobu neurčitú, mestské divadlo zatiaľ hlási opatrenia do 22. marca.

Vrátenie peňazí vybavíte online

„Na základe rozhodnutia generálneho riaditeľa Slovenského národného divadla Petra Kováča v súvislosti s výskytom koronavírusu Covid-19 sa s platnosťou od dnešného dňa 9. marca 2020 do odvolania rušia všetky predstavenia v historickej aj novej budove SND. Prosíme, aby návštevníci, ktorí majú zakúpené vstupenky na predstavenia na nasledujúcich 14 dní, požiadali o vrátenie vstupného písomne e-mailom na adrese rezervacie@snd.sk,“ informovalo SND.

Zrušiť všetky divadelné predstavenia sa rozhodli aj v Mestskom divadle P. O. Hviezdoslava (MDPOH) od 9. – 22.marca. O ďalších divadelných predstaveniach bude mestské divadlo informovať.

„Pri zakúpení vstupeniek online vstupné návštevníkom vrátime do 15 dní na ich bankový účet. Pri zakúpení vstupeniek v pokladni vstupné vrátime po predložení vstupeniek priamo v pokladni mestského divadla,“ informovala Jana Túry z Úseku marketingu a obchodu MDPOH. Predstavenia na iné termíny presúva aj Radošinské naivné divadlo.

Viac o téme koronavírusu

Viac k témam: koronavírus, zrušené divadelné predstavenia
Zdroj: Webnoviny.sk – Bratislavské divadlá rušia všetky svoje predstavenia pre koronavírus © SITA Všetky práva vyhradené.